O Firmie

Oferta


Pracownia sitodruku


KontaktWykonujemy wielokolorowe nadruki na materiałach oferowanych przez nas jak i powierzonych.
Specjalizujemy się w druku odzieżowym, koszulki polo, bluzy, kurtki, czapki, śliniaki, spodnie dresowe, tekstylia reklamowe, odzież robocza, torby bawełniane i papierowe . Oferujemy usługi nadruków na wszelkich materiałach oraz projektowanie nadruków, itd.
Przy wydrukach farbami wodnymi stosujemy uznane na świecie farby japońskiej firmy Matsui.  Posiadamy certyfikat na nadruki techniką sitodruku z przeznaczeniem na bieliznę osobistą dla niemowląt. Farby, których używamy są zgodne z normami UE w zakresie ochrony środowiska naturalnego.
Nie ukrywamy że naszym największym atutem są niskie ceny. Nie oznacza to że obniża to jakość naszych prac wręcz przeciwnie, stawiamy na wysoką jakość naszych druków. Nasze nadruki charakteryzują się idealnym wyglądem oraz bardzo dużą odpornością na pranie i ścieranie.
Nadruki  wykonujemy na  automacie sitodrukowym mogącym wykonać około 5000 szt. dziennie. Każdego klienta traktujemy bardzo poważnie i zawsze spełniamy jego wymagania. Zlecenia wykonujemy w jak najszybszym czasie. Jeżeli masz jakieś pytania odpowiemy na każde nawet nietypowe.
Zatrudniamy wyłącznie fachowców z wieloletnią praktyką , co w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem gwarantuje, że nadruki na koszulkach, czy też tanie nadruki na odzieży - reklamowej lub codziennej - wykonane zostaną rzetelnie i terminowo. Jesteśmy przekonani, że będziemy Waszym najlepszym partnerem w biznesie. Dla nas najważniejszy jest Klient i do jego dyspozycji oddajemy nasz czas, wiedzę i umiejętności. W każdej chwili służymy radą i pomocą , życzymy wielu sukcesów i zapraszamy do współpracy.